ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
جلسه 464 شورای نظارت با حضور دکتر امامیان رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی برگزار شد .
جلسه 464 شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای و با حضور نمایندگان قوای سه گانه در شورا و همچنین دکتر امامیان معاون رسانه ملی و رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی در محل دبیرخانه شورا برگزار شد .
در این جلسه دکتر امامیان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ساترا ( سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی ) رونق تولید و تبادل محتوای صوتی و تصویری بومی و ارتقاء آگاهی و سواد رسانه ای کاربران و همچنین جلوگیری از انحصار رسانه ای در کنار حفاظت از حقوق و مالکیت معنوی رسانه ها را از جمله اهداف این سازمان بر شمرد .
ایشان در ادامه از تدوین مقررات عمومی و تشکیل ساختار نوین و چارچوب مقرراتی و ثبت جایگاه حاکمیتی و توسعه ابزارهای حکمرانی در فضای مجازی بعنوان اقدامات صورت پذیرفته در این سازمان یاد کرد .
در ادامه جلسه اعضای شورای نظارت پس از استماع گزارشات به ارائه نظرات و راهکارهای پیشنهادی خود در خصوص موضوعات مطرح شده پرداختند .
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: