ارتباط با اعضای شورا
آخرین اخبار
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به زودی برای حل و رفع مشکلاتی که برای برنامه تلویزیونی «ثریا» ایجاد شده است، جلسه و دیداری با رئیس سازمان صداوسیما خواهیم...
معاونت صدای رسانه ملی با هدف پاسخ به نیاز مخاطبان در حوزه رسانه های نوین و فن آوری‌های جدید، اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه خود را با عنوان ایرانصدا...
اولین نشست هم اندیشی اساتید حوزه فرهنگ ، ارتباطات و رسانه با دکتر محمد حسین صوفی دبیر شورا و با هدف بهره گیری از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و اساتید...
مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با همکاری سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس نقش اقوام را در هشت سال دفاع مقدس با ساختارهای مختلف به نمایش می گذارد.
علي بخشي‌زاده مدير جديد شبکه پويا ، اعلام کرد اين شبکه به زودي به شبکه رسمي کودک تلويزيون با چند کانال تبديل مي‌شود .
کد خبر: ۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
جلسه 436 شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما با حضور آقای شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما برگزار شد .
جلسه 463 شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما روز دوشنبه 24 تیر ماه  به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای و با حضور نمایندگان محترم قوای سه گانه و همچنین معاون منابع مالی و سرمایه انسانی و مدیر کل بازرگانی سازمان صدا و سیما در محل دبیرخانه شورای نظارت برگزار شد .
در این جلسه آقای شهریاری ، معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در گزارشی به بیان مشکلات و تنگناهای مالی رسانه ملی در سالهای اخیر پرداخت .
وی همچنین در خصوص آگهی های بازرگانی ، برنامه های مشارکتی و مدیریت سرمایه های انسانی سازمان صدا و سیما گزارشی به اعضای شورای نظارت ارائه داد .
در ادامه جلسه اعضای شورا پس از استماع گزارش معاون رسانه ملی به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و بر کمک به حل  مشکلات مطرح شده سازمان صدا و سیما تاکید نمودند . 
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک (ایمیل):
* متن نظر شما: